Česky - Czech Language
Anglicky - English Language

Doprava

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Obcí vede hlavní železniční trať 032 z Hradce Králové do Trutnova, s níž je možné se dostat do kterékoli části republiky. Od vlakového nádraží směrem do obce přes železniční přejezd, na následující křižovatce doleva k náměstí, pod náměstím znovu vlevo po hlavní silnici kolem mateřské školy až na konec ulice, kde se nachází areál.

Osobní doprava – odbočka na Malé Svatoňovice se nachází na silnici Trutnov – Náchod.
Ve směru od Trutnova v Bohuslavicích zahněte na první křižovatce za mostem přes řeku vlevo, dále po hlavní silnici do Velkých Svatoňovic, kde již narazíte na ukazatel Malé Svatoňovice.
Ve směru od Náchoda projedete městem Červený Kostelec, Rtyní v Podkrkonoší a v obci Batňovice odbočíte dle ukazatele vpravo na obec Velké Svatoňovice, dále pak podle ukazatele na obec Malé Svatoňovice.

V areálu máme dostatek parkovacích míst pro Vaše auta.

DÁLKOVÝ AUTOBUS AREÁLU

Sportovní a rekreační areál má k dispozici zájezdový autobus (včetně přívěsu pro kola ) s možnosti využití různých fakultativních zájezdů po okolí.

Dálkový autobus značky MB O 350 RHD:

  • Rok výroby: 2003
  • Výkon: 309 KW
  • Barva: bílá
  • Počet míst: 51+1
  • Poznámka: Euro 3 !

Výbava autobusu:

Rádio, magnetofon, video, monitor, intercom, centrální zamykání, dvojitá okna, el.přední okna, el.zrcátka, vyhřívaná zrcátka, tónovaná skla, střešní šíbr elektrický, autochladnička, kávovar, párkovač, boiler, automatická klimatizace, nezávislé topení s časovým předehřívačem, závěsné zařízení, sedadla výsuvná do uličky, polohovací sedadla, nastavitelný volant, palubní počítač, indikátor parkování, retardér, venkovní teploměr, vnitřní teploměr, otáčkoměr, vzduchové ovládání dveří, nadstavba klasická, lůžko pro druhého řidiče, tažné zařízení, ABS, ASR, posilovač řízení, manuální_převodovka, 6 rychlostních stupňů, počet náprav 2, regulace výšky podvozku, dvojitá nádrž (do 800 l), tempomat, tachograf.

Cenovou nabídku k jednání naleznete v našem ceníku.

Informace o počasí
Informace o cyklotrasách
Informace o turistických trasách