Česky - Czech Language
Anglicky - English Language

Aktivity v rámci areálu

Sportovně-rekreační areál v Malých Svatoňovicích nabízí spoustu možností pro sportovní vyžití jednotlivců, rodin, ale i sportovních klubů.

K dispozici je zde několik sportovních zařízení, a to:

  • Víceúčelová sportovní hala – je vhodná především pro všechny sálové sporty (volejbal, nohejbal, basketbal, badminton, florbal, sálová kopaná atd.). Víceúčelová hala nabízí hřiště pro jednotlivé druhy sálových sportů včetně vybavení pro tyto sporty. Je zde možno využít i základního sportovního náčiní pro sportovní přípravu v jednotlivých druzích sportů. Hala nabízí též několik míst pro diváky na tribuně, kteří tak mohou sledovat průběh probíhajících sportovních zápasů. Hala disponuje také potřebným zázemím pro sportovce, tj. sportovcům jsou k dispozici šatny a sprchy.
  • Tělocvična – je menších rozměrů než hala. Nabízí podobně jako hala podmínky pro volejbal, nohejbal, ale také pro aerobic, sportovní tanec či stolní tenis. Tělocvična je vybavena také žíněnkou pro všechny druhy úpolových sportů.
  • Atletický stadion – atletická dráha (cca 250 m) s tartanovým povrchem je vhodná pro přípravu atletů na kratší i delší tratě. Travnaté hřiště pak nabízí možnost nejen pro sportovní přípravu atletů, ale také pro malou kopanou (hřiště svým rozměrem neodpovídá klasickému fotbalovému hřišti) či pro softbal.
  • Antukové kurty – jsou vhodné především pro tenis, ale také pro nohejbal či volejbal

  • Posilovna – nachází se v budově sportovní haly. Slouží sportovní přípravě sportovců na základních posilovacích strojích. Kapacita posilovny je 3 – 5 osob.
  • Sauna – finská sauna slouží k regeneraci sportovců po sportovních výkonech, ale také k rekreačním účelům návštěvníků sportovně-rekreačního areálu. Kapacita sauny je max. 8 osob.
  • Koupaliště – se nachází v těsné blízkosti sportovně-rekreačního areálu. Je provozován zcela samostatně. Dostupný je především v letních měsících.
Informace o počasí
Informace o cyklotrasách
Informace o turistických trasách